Cennik

Cena drzwi stalowych

Cena zależy od modelu, ilości skrzydeł, wymiarów zamawianych drzwi oraz wybranych, dodatkowych funkcjonalności. W standardowej ofercie posiadamy różne wzory, które można wzbogacić o akcesoria specjalne. Szczegóły dotyczące tego, jakie elementy można połączyć z konkretnym modelem, znajdują się na karcie produktu. Wyposażenie standardowe obejmuje zwykle: jedno lub dwa skrzydła, w przypadku drzwi dwuskrzydłowych, zawiasy, ościeżnicę, śruby zabezpieczające, mechanizm blokujący i klamkę z tworzywa sztucznego. Naszą ofertę poszerzyliśmy także o profesjonalną obsługę serwisową oraz gwarancyjną.

Dodatkowe akcesoria do drzwi stalowych

Na życzenie klienta możemy dowolnie rozszerzyć funkcjonalność konkretnego modelu. Producent stosuje kompleksowe rozwiązania, które pozwalają na wdrożenie nowoczesnych systemów. Jednym z nich jest elektroniczna kontrola dostępu, zapobiegająca wejściu osób nieupoważnionych na teren obiektu. Z kolei inna opcja – system blokujący drzwi stalowe – to mechanizm, który ma za zadanie chronić osoby przebywające we wnętrzu budynku przed zagrożeniami takimi jak ogień lub dym. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że sprzedawane przez nas produkty mają uniwersalne zastosowanie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Cennik zawiera informację o kosztach dla modeli standardowych. W przypadku wyboru opcji niestandardowych kalkulacja będzie dokonywana indywidualnie. W razie dodatkowych pytań związanych z wyceną wybranych produktów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.