Drzwi stalowe jednoskrzydłowe

W ramach dostępnej poniżej oferty proponujemy Ci szeroki asortyment drzwi stalowych jednoskrzydłowych pochodzących od włoskiego producenta – firmy NINZ. Wieloletnie doświadczenie branżowe, bogato wyposażone i nowoczesne zaplecze techniczne, doskonała znajomość rynku oraz potrzeb klientów, a także przystosowanie do wszystkich restrykcyjnych norm obowiązujących na terenie UE stanowi gwarancję uzyskania wyrobów świetnej jakości, które jednocześnie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wytrzymałe i funkcjonalne drzwi stalowe jednoskrzydłowe

Jednym z głównych założeń firmy NINZ jest produkcja drzwi, które zapewnią swoim użytkownikom możliwość wieloletniej, bezawaryjnej pracy, dlatego podczas ich wytwarzania pracownicy przywiązują bardzo dużą wagę do doboru dobrych gatunkowo materiałów, wysokiej precyzji wykończenia oraz zastosowania efektywnych rozwiązań ochronnych. Dzięki temu w przypadku wszystkich jednoskrzydłowych drzwi stalowych wspomnianej marki można być pewnym cech, takich jak:

  • wzmocniona ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi,
  • długotrwała stabilność estetyczna,
  • wysoka wytrzymałość drzwi na oddziaływanie czynników zewnętrznych, w tym dużej zawartości wilgoci w powietrzu, deszczu, śniegu, gradu, intensywnego nasłonecznienia czy też skrajnie wahających się temperatur,
  • łatwość utrzymania w czystości i odporność na wszystkie powszechnie stosowane na naszym rynku higieniczne środki chemiczne,
  • optymalny stosunek ceny do uzyskiwanej w zamian jakości.

Bogata oferta drzwi stalowych jednoskrzydłowych

Istotnym atutem naszego asortymentu jest też jego kompleksowość. Do Państwa dyspozycji oddajemy stalowe drzwi jednoskrzydłowe wykonane w wielu niejednolitych wariantach, różniących się od siebie nie tylko wyglądem, ale również specyfikacją techniczną, w tym m.in. grubością, wysokością oraz szerokością skrzydła, a także jego wypełnieniem. Poszczególne drzwi jednoskrzydłowe dostępne są u nas w wersji wewnętrznej oraz zewnętrznej. Ponadto każdy z proponowanych przez nas modeli może zostać pomalowany na dowolny odcień uwzględniony w ramach palety RAL.

Profesjonalne jednoskrzydłowe drzwi stalowe włoskiej firmy NINZ

Warto dodatkowo podkreślić, że oferowane przez naszą firmę jednoskrzydłowe drzwi stalowe NINZ mogą zostać wzbogacone o liczne komplementarne akcesoria. Decydując się na wybór jednego z wyrobów NINZ, mają Państwo do dyspozycji wiele wariantów gałek, nakładek i klamek drzwiowych oraz szeroki wachlarz wkładek, samozamykaczy, regulatorów zamknięcia, automatycznych progów opadających, paneli ochronnych w postaci tzw. odkopników czy też stalowych okapników chroniących wnętrze przed wlewaniem się do środka wody opadowej.
Ponadto nasz asortyment uwzględnia też różne systemy kontroli dostępu, spośród których wymienić można klamki elektryczne, zwory elektromagnetyczne oraz wiele innych, mocno zróżnicowanych blokad drzwiowych wyposażonych np. w elektroniczne klawiatury czy czytniki linii papilarnych lub kart zbliżeniowych.
Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą jednoskrzydłowych drzwi stalowych oraz dedykowanych doń akcesoriów od wybitnej włoskiej firmy NINZ.