Drzwi stalowe techniczne

Pomieszczenia gospodarcze potrzebują naprawdę solidnego zabezpieczenia. Drzwi stalowe do piwnic stanowią najlepszy sposób na ochronę najniższych kondygnacji budynku. Zwłaszcza, jeśli są tworzone przez profesjonalnego wytwórcę. Dostępne w naszej ofercie drzwi od włoskiego producenta NINZ spełnią nawet najsurowsze wymagania. Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie.

 

Doskonale zabezpieczone drzwi stalowe do piwnic

Wykonane ze stali drzwi znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w szpitalach, obiektach przemysłowych, centrach handlowych oraz zakładach produkcyjnych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować je także na prywatnej posesji. Drzwi stalowe techniczne wyróżniają się bowiem solidnością, która uchroni przechowywane w pomieszczeniach rzeczy. Przy okazji nie naruszą zamysłu architektonicznego budynku. Nasze drzwi stalowe do kotłowni mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety barw RAL lub zachować pierwotny, uniwersalny stalowy pobłysk.

Drzwi techniczne do pomieszczeń gospodarczych występują w wersji jednoskrzydłowej oraz dwuskrzydłowej. Pierwszy rodzaj sprawdzi się doskonale w przypadku mniejszych budynków i piwnic, z kolei drugi polecany jest do miejsc magazynujących wielkogabarytowe przedmioty.

Wysoki stopień ochrony z drzwiami stalowymi technicznymi

Główną zaletą stali jest wytrzymałość. Stop żelaza i węgla cechuje się sporą odpornością na zniszczenia, dlatego drzwi stalowe techniczne niezwykle trudno uszkodzić wskutek uderzeń, zarysowań czy jakiegokolwiek innego oddziaływania dużej siły. Oczywiście stal musi mieć odpowiednią grubość. Drzwi z naszego asortymentu spełniają ten warunek.

Oprócz tego stal to materiał niewrażliwy na szereg czynników atmosferycznych. Dzięki temu drzwi mogą być wykorzystywane w warunkach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

 

Akcesoria do drzwi stalowych do kotłowni

Wszystkie udostępniane przez nas drzwi mogą być doposażone o dodatkowe elementy. Ich celem jest poszerzenie funkcjonalności, zapewnienie lepszego komfortu użytkowania oraz zwiększenie bezpieczeństwa. W każdym przypadku drzwi stalowe techniczne mogą więc znacznie więcej, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Proponujemy montaż m.in.:

klamek specjalnych (kolorowych, elektrycznych, ślepych nakładek czy gałko-klamek),

wkładek w systemie Std015, MAC2 oraz 3vie PRO,

samozamykaczy i automatycznych progów opadających,

elektronicznej klawiatury dostępu,

RFC czujnika dymu,

okapników.

Wymienione akcesoria można zamówić wraz z drzwiami stalowymi do kotłowni, albo zdecydować się na to później. Stanowcza większość akcesoriów nadaje się do montażu w dowolnym momencie.
Zapewniamy atrakcyjną cenę każdego modelu drzwi. Pod tym względem jesteśmy bardzo konkurencyjni. Koszt zakupu można sprawdzić w zakładce „Cenniki”.
Więcej informacji na temat drzwi stalowych do piwnicy udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem ją drzwi do pomieszczeń gospodarczych, dlatego doradzimy wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Oprócz tego przedstawimy też pełną wycenę zlecenia.