Drzwi stalowe wewnętrzne

Drzwi stalowe wewnętrzne

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy drzwi przejściowe renomowanej włoskiej firmy NINZ. Produkty te doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach technicznych oraz przemysłowych, jak i w budownictwie mieszkaniowym. Spełniające najwyższe standardy w zakresie termoizolacji oraz odporności ogniowej i mechanicznej stalowe drzwi wewnętrzne, które proponujemy, to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, oczekujących korzystnego stosunku jakości do ceny.

NINZ – włoski producent drzwi z wieloletnim doświadczeniem

Firma NINZ od ponad 70 lat dostarcza na rynek włoski, a także do wielu krajów Europy markowe, metalowe drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne wraz z akcesoriami. Domena firmy to stosowanie najwyższej jakości tworzyw w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji i wysoką estetyką wykonania. Elementy te czynią produkty NINZ niezwykle popularnymi zarówno wśród właścicieli budynków mieszkalnych, gospodarczych, jak i przemysłowych. Jako wyłączny dystrybutor marki na polski rynek zapewniamy dostęp do topowych modeli stolarki oraz pełnej gamy akcesoriów.

Drzwi stalowe Univer Multipurpose

Zestaw obejmuje skrzydło wraz z ościeżnicą, klamką, zamkiem oraz dodatkową sprężyną w zawiasie. Całość wykończona w pełnym ocynku. Drzwi dostępne są w dowolnym, wybranym kolorze z palety RAL, co pozwala dopasować ich estetykę do aranżacji wnętrza. Dzięki wypełnieniu płytą z wysokogatunkowej wełny mineralnej doskonale tłumią hałas oraz zapewniają optymalne parametry termoizolacyjne. Czterostronna ościeżnica umożliwia montaż skrzydła zarówno jako lewego, jak i prawego.

Drzwi stalowe Proget Multipurpose

Wysokiej klasy metalowe drzwi wewnętrzne, polecane do pomieszczeń o szczególnie wysokim stopniu eksploatacji. Wyposażone w bardzo wytrzymałą ościeżnicę, umożliwiającą montaż i użytkowanie na słabszej konstrukcji. Wypełnienie wełną mineralną zapewnia właściwą izolację termiczną oraz doskonałe wyciszenie, dzięki czemu skrzydła pracują cicho i komfortowo. Produkt dostępny jest również w wersji dwuskrzydłowej, z mechanizmem samoblokującym. W zestawie znajdują się: stalowe drzwi wewnętrzne z dodatkową sprężyną w zawiasie, ościeżnica, klamka oraz zamek.

Gdzie znajdą zastosowanie stalowe drzwi wewnętrzne NINZ?

Większości klientów metalowe skrzydła kojarzą się z pomieszczeniami technicznymi. Jednak nowoczesny, stylowy design oraz doskonałe parametry użytkowe produktów marki NINZ powodują, że równie dobrze sprawdzą się one w pomieszczeniach mieszkalnych. Skala zastosowań proponowanych przez nas modeli jest niezwykle szeroka: od wnętrz biurowych, sklepów, i magazynów, poprzez pomieszczenia użyteczności publicznej, aż po garaże, piwnice, kotłownie, a także domy jednorodzinne czy budownictwo mieszkaniowe.

Gwarantujemy, że bez względu na lokalizację, stalowe drzwi wewnętrzne NINZ zapewnią dobry wygląd i wiele lat bezproblemowego użytkowania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty oraz terminów realizacji zamówień.