Drzwi stalowe zewnętrzne

Nowoczesne stalowe drzwi zewnętrzne

Najwyższej jakości drzwi zewnętrzne metalowe produkowane są bezpośrednio we Włoszech z zastosowaniem najnowszych technologii. Oferowane drzwi stalowe charakteryzują się bardzo dużą uniwersalnością. Ich wszechstronność wspierana jest przez bogaty wybór wyposażenia dodatkowego, zarówno montażowego, jak i zwiększającego bezpieczeństwo użytkowania. Kierunek otwierania drzwi zewnętrznych stalowych 90 może być wybrany przez Klienta, jednak musi być określony w momencie składania zamówienia.

Drzwi typu Multipurpose doskonale sprawdzają się przy różnego rodzaju zastosowaniach, mogą służyć jako drzwi ewakuacyjne czy wyjście budynku lub klatki schodowej. Charakteryzują się wysoką odpornością na wiatr oraz wodę. Bez problemu funkcjonują również w skrajnych temperaturach, zarówno ujemnych, jak i dodatnich. Drzwi metalowe zewnętrzne ze względu na swoją budowę oraz materiał, z którego są wykonane, stanowią doskonałą izolację akustyczną.

Eleganckie metalowe drzwi zewnętrzne

Oferowane zewnętrzne drzwi stalowe są nie tylko w pełni funkcjonalne, ale także bardzo dobrze prezentują się w różnych stylach architektonicznych – minimalistycznych czy tradycyjnych. Wykonane z najwyższą starannością, posiadają wysokie walory estetyczne. Metalowe drzwi zewnętrzne mogą być pomalowane na dowolny kolor znajdujący się w palecie RAL. Na życzenie stosowane są także rozmaite dekoracje, np. cyfrowe obrazy graficzne. Dzięki temu drzwi stalowe łatwo dostosować do bardzo konkretnych oczekiwań i designu całego budynku.

Wszystkie zewnętrzne drzwi stalowe 90 zapewniają doskonałą ochronę przed osobami niepożądanymi. Posiadają wzmocnioną płytę wokół zamka i są odporne na próby siłowego otwarcia za pomocą rozmaitych narzędzi. Dostępne modele drzwi metalowych zewnętrznych przystosowane są do użytkowania z zamontowaną dźwignią antypaniczną. Na życzenie mogą być również zastosowane elektryczne lub magnetyczne mechanizmy blokujące, a także klamki elektryczne. Dostępne są wersje z oknami prostokątnymi bądź okrągłymi.

Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy europejskie, co potwierdzają załączone certyfikaty.

Funkcjonalne drzwi stalowe zewnętrzne

Drzwi metalowe zewnętrzne pełnią niezwykle ważne zadanie w funkcjonowaniu każdego budynku, bez względu na to, czy jest to obiekt mieszkalny, czy biurowy. W każdej chwili muszą one działać ze 100% sprawnością, zwłaszcza, jeśli zostały zamontowane jako drzwi ewakuacyjne lub antypaniczne.

Drzwi stalowe zewnętrzne jedno skrzydłowe i dwuskrzydłowe włoskiej firmy NINZ to gwarancja niezawodności na długie lata. Drzwi zewnętrzne stalowe 90 wyposażone są w dwa wysokiej jakości zawiasy z przewidywaną trwałością sięgającą nawet 200 tysięcy cykli.

Wieloletnie doświadczenie producenta oraz wypracowanie optymalnych metod produkcji pozwalają na utrzymanie cen metalowych drzwi zewnętrznych na bardzo konkurencyjnym poziomie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Klienta.